Apie mus

Bendra Lietuvos ir Vokietijos UAB „Tidlo“ yra didmeninės prekybos kompanija, tiekianti didžiausių bei žinomiausių pasaulio tvirtinimo detalių gamintojų produkciją statybai, pramonei ir žemės ūkiui. Nuo pat įmonės įsteigimo 1995 m. „Tidlo“ aprūpina įvairiomis tvirtinimo detalėmis ne tik didžiąsias Lietuvos pramonės ir statybos įmones, bet ir mažmeninės prekybos tinklus, remonto dirbtuves, specializuotas gamybines įmones.

Įsigijusi 1500 kv. m. ploto uždarus mechanizuotus 5000 europadėklų sandėlius „Tidlo“ tapo stipriu didmeninės rinkos dalyviu, siūlančiu plačiausią kokybiškų tvirtinimo detalių asortimentą, kuris gali patenkinti net ir pačius specifiškiausius vartotojų poreikius. Tai, ko nėra sandėliuose, visuomet galima rasti įmonės kataloguose, o reti ir nestandartiniai tvirtinimo elementai tiekiami pagal užsakymus. Operatyvų ir nepertraukiamą tiekimą Lietuvoje ir Rytų Europoje garantuoja efektyvi paskirstymo bei logistikos sistema. Jeigu užsakytos produkcijos kiekis didesnis, tuomet ji Lietuvoje pristatoma nemokamai.

Aukšta klientų aptarnavimo kultūra bei į vartotojo poreikius nukreipta veiklos strategija leidžia „Tidlo“ sėkmingai plėtoti kompleksinę tiekimo sistemą KANBAN. Tai pažangi paslauga, rodanti įmonės pasirengimą diegti ir sėkmingai taikyti modernias Vakarų Europos serviso sistemas.

KANBAN sistema – tai tvirtinimo bei montavimo detalių komplektavimo paslauga, kuri itin naudinga pramonės įmonėms, gaminančioms baldus, buitinės bei techninės paskirties įrenginius, reikalaujančius didelio skirtingų tvirtinimo dalių komplekto. Kad būtų užtikrintas nepertraukiamas gamybos procesas, nesustotų konvejeriai ir nereikėtų papildomų resursų bei patalpų sandėliavimui, pramonės įmonėms tikslinga naudotis paslaugomis tiekėjų, galinčių ne tik tiekti, bet ir sukomplektuoti bei laiku pristatyti į gamybos vietą reikalingus tvirtinimo detalių komplektus. Bendrovės „Tidlo“ paslaugomis naudojasi viena didžiausių šaldytuvų gamintoja Baltijos šalyse AB „Snaigė“, dviračių gamykla AB „Baltic Vairas“, metalo bei elektrotechninių konstrukcijų gamybos bendrovė AB „Elga“ ir kitos stambios pramonės įmonės.

Didmeninės prekybos tvirtinimo detalėmis kompanija „Tidlo“ visuomet garantuoja platų asortimentą, išsamias mechanikos specialistų konsultacijas, malonų aptarnavimą, operatyvų užsakymų vykdymą, aukštą gaminių kokybę, kurią patvirtina žinomų firmų išduoti kokybės pažymėjimai ir sertifikatai. Analizuodama rinkų pokyčius bei nuolat plėsdama tvirtinimo detalių asortimentą bendra Lietuvos ir Vokietijos UAB „Tidlo“ visada pasiūlys optimalų ir konkurencingą sprendimą, patrauklias kainas ir lanksčius atsiskaitymo būdus. Taip pat kviečiame sudaryti ilgalaikio tiekimo sutartis, pagal kurias gausite dar didesnes nuolaidas.